2 miejsce w turnieju halowym

W dniu 27 lutego nasza drużyna na zaproszenie Unii Ujście wzięła udział w turnieju halowym o puchar Starosty Pilskiego.W turnieju oprócz Kaczor grały również zespoły Unii Ujście, Błyskawicy Bronisławki, jak i drużyna zza miedzy czyli Noteć Dziembowo. W pierwszym meczu nasza Drużyna wygrała 5:0 z Bronisławkami bramki w tym spotkaniu strzelali : 2x Paczyński, Hubert Martenka Michał Szarek, Dariusz Nowak. W następnym meczu małe derby,ponieważ naprzeciw siebie stanęły ekipy Zjednoczonych oraz Noteci Dziembowo. Mecz zakończył się gładkim zwycięstwem Kaczor 3:1 bramki: Paczyński x 2 Nowak. Kolejny mecz, który zapewniał zwycięstwo w turnieju drużyna M. Śmiechowskiego zagrała z gospodarzami turnieju Unią Ujście, wspieraną dopingiem swojego klubu kibica. Mimo prowadzenia zespołu z Kaczor już 2:0 po bramkach Nowaka, niestety Zjednoczeni stracili 3 bramki po strasznych błędach w defensywie. Zjednoczeni wobec porażki zostali sklasyfikowani na 2 miejscu. Nagrodę indywidualną otrzymał zawodnik z Kaczor Dominik Paczyński, który został uznany za najlepszego zawodnika turnieju.