Noteć Miasteczko kontra Zjednoczeni

Ostatnie spotkanie kontrolne z Notecią Miasteczko nie było spacerkiem . Mecz bardzo brzydki, ponieważ pozwoliliśmy narzucić  sobie styl gry gości. Pomimo widocznej przewagi naszej drużyny nie padały bramki , bo linia ataku prezentowała bardzo niską skuteczność . Zresztą błędy powielały wszystkie formacje Zjednoczonych. Jedyne co napawało optymizmem to bogata   ława rezerwowych , co pozwalało wystawić prawie dwa składy. Poraz pierwszy w meczu w naszych szeregach zaprezentował się bramkarz Marcin Klofik oraz obrońca Miłosz Jaster. Jak widać Mariusz Śmiechowski stawia na młodych , niedawno do naszej drużyny dołączyli również : Maciej Krawiec, Dawid Stachowiak, Dominik Kurczak Kluk , Michał Szarek oraz Sebastan Lenartowicz. Wynik meczu z Notecią to zasłużone zwycię stwo 5:3 . Okres przygotowawczy do sezonu przepracowany solidnie , zatem liczymy na sukcesy w meczach ligowych !!!