Remis z Notecią Czarnków

Spotkanie rozpoczęło się o 18.30 przy sztucznym oświetleniu. Było zimno ,ale przyjemność gry na sztucznej murawie kompensowała niedogodności związane z zimową aurą . W spotkaniu nie zagrało niestety czterech podstawowych zawodników, kontuzjowani Piotr Brylański i Damian Jędrzejek , złamany przez grypę Hubert Martenka oraz walentynkujący w kinie Dariusz Nowak . Pozostali zawodnicy rozegrali naprawdę dobry mecz, Nie zawiedli jak zawsze Paweł Kędziora , dwie bramki , Dominik Paczyński jedna bramka .Nowa czwórka Kluk Dominik , Krawiec Maciej , Stachowiak Dawid no i wychowanek Śmiłowa Michał Szarek z meczu na mecz coraz bardziej zgrywają się z resztą zespołu. W meczu brał udział nowy testowany napastnik ,który wywalczył rzut karny, ale nie mogę jeszcze podać szczegółów transferu. Remis z bardzo dojrzałym zespołem z Czarnkowa to dobry wynik.

Następny sparing z Wałczem w Wałczu , szczegóły podamy wkrótce.