podsumowanie sezonu

Zakończył się sezon piłkarski 2014/2015 , myślę , że czas na kilka słów podsumowania.Na początku chciałbym w imieniu piłkarzy oraz zarządu klubu Zjednoczeni Kaczory, pogratulować kolegom z Dziembowa awansu do Ligi Okręgowej , no i oczywiście życzyć im wielu wygranych meczy w nowym sezonie 2015 /16 w barwach Noteci. Powodzenia , spotkamy się na murawie jak za dawnych czasów. To przynajmniej będzie prawdziwy mecz derbowy !
                To był dobry czas dla naszego Klubu , wiele nowych twarzy w drużynie seniorów , młodych, ambitnych piłkarzy , którzy przewietrzyli styl gry naszej reprezentacji. Bardzo dobra atmosfera , zarówno w trakcie meczy , jak i po nich, myślę tu o integracji pomeczowej, oraz licznych imprezach. Piąte miejsce w tabeli, to dobry wynik . Awans do IV ligi nie był w planach głównie z powodów finansowych , myślę tu o gigantycznych kosztach związanych z opłatami do OZPN-u . Tak przy okazji nadmienię , że i w tym sezonie pomimo licznych wpłat sponsorów oraz pieniędzy z budżetu gminy oraz powiatu, nie obyło się bez czkawki finansowej. Ukłon w tym miejscu w stronę PZPN-u , który wysysa z klubów pieniądze niemal doprowadzając je do bankructwa, płacimy nawet za kartki zawodników oraz za to , że w czasie meczu ktoś odpalił race , no i słynne opłaty sędziowskie, często nieadekwatne do poziomu arbitrażu. Dzięki temu zalegamy z wypłatami kadrze trenerskiej , której przy tej okazji chciałem podziękować za zaangażowanie i przeprosić , że zrobiliśmy z was wolontariuszy.
              Licznymi sukcesami zakończyły sezon nasze Żaki , których postawa buduje nas wszystkich. Dziękujemy za zaangażowanie i pomoc , również finansową rodzicom tych wspaniałych dzieciaków. Rośnie nam zaplecze piłkarskie i z tego bardzo jesteśmy dumni. Trenerzy juniorów i seniorów już zacierają ręce.
Specjalne podziękowania naszym zawsze wiernym kibicom, to były bardzo dobre widowiskowe oprawy z przysłowiowym "przytupem"i latającym dronem. Po prostu wariaci, pozytywnie zakręceni i zawsze zorganizowani ! Jeszcze raz dzięki !
                Dziękujemy radnemu Krupie , który zawsze potrafił nas zmobilizować do uzyskania dobrego wyniku w meczach derbowych, panie Darku , szacun !
                            Reasumując, Mariusz Śmiechowski stworzył dobry zespół , zespół , który jak OZPN pozwoli powalczy w przyszłym sezonie o szpice w tabeli a więc trzymajcie za nas kciuki i wspierajcie nas dopingiem na meczach . Pozdrawiam !