Przygotowania do sezonu idą pełną parą .

Wczoraj tj. we wtorek w nieziemsko wysokich temperaturach trenował pierwszy garnitur Zjednoczonych. Wszyscy pełni zapału z wiarą i apetytami na sukcesy w kolejnych potyczkach grupy okręgowej. Ze wstępnych prognoz zespoły z którymi powalczymy w naszej grupie, mocno wzmocniły swoje drużyny personalnie, co wiąże się z wysokimi wydatkami na , które nas tradycyjnie nie stać. Stare polskie przysłowie mówi jednak , że "nie ma tego złego ,co by na dobre nie wyszło" , a w naszej drużynie zagra sześciu nowych zawodników , mieszkańców Kaczor i mamy nadzieję ,że Wójt Gminy Kaczory doceni nasze starania i wyrazi to w budżecie klubu a radny Krupa odpowiedzialny sportowo za naszą gminę, zrobi coś dobrego również dla naszego zespołu.Trener Mariusz Śmiechowski mówi , że będzie ciężko powalczyć o szpice , zawodnicy oraz zarząd wierzą ,że uda nam się zachować dobre miejsce w grupie. Zobaczymy , jedno jest pewne, nie zabraknie nam ambicji i waleczności, bo tacy po prostu jesteśmy. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Kaczor na nasze mecze , wspierajcie nas , kibicujcie !!!